Radnik u Surdulici remizirao sa Radničkim iz Niša VIDEO

Fudbaleri Radnika i Radničkog iz Niša odigrali su bez golova, u derbi utakmici superligaša južne pruge, koja je u okviru 8. kola Super lige odigrana na Efbet stadionu u Surdulici.

Do boda na svom terenu Surduličani su došli u nezanimljivom meču, bez previše izglednih prilika za gol.

Igrači Radnika obavili su sjajan zadatak u odbrani, ali u ofanzivi Radnik nije bio na nivou, što je možda i logično posle poraza od Partizana u utakmici u kojoj su Surduličani vodili sa 0:2.

Najveću šansu Radnik je imao u 15. minutu, kada su Kočić i Duronjić započeli akciju, Hajdarević je šutirao, ali golman Radničkog Dragan Rosić je odbranio.

Za Nišlije je u najizglednijoj prilici za gol na utakmici bio Aleksandar Mesarović, petnaestak minuta pre kraja susreta, ali je njegov šut završio na stativi, posle odlične dubinske lopte.

Surduličani su posle ove utakmice jedanaesti na tabeli 8 bodova, dok je niški Radnički trinaesti sa bodom manje.

U narednom kolu tim iz Surdulice očekuje gostovanje Radničkom 1923 u Kragujevcu.